Daria apeluje o pomoc dla kobiet w Liberii

Rak piersi apel 300x168

Piersi tych kobiet rozpadają się przez zabobony. Jadę to zmienić. Daria Mejnartowicz napisała do nas z prośbą o pomoc i o udostępnienie jej apelu

W listopadzie lecę do Liberii, żeby prowadzić edukację w zakresie profilaktyki i badania piersi pod kątem raka piersi. Sytuacja kobiet w Liberii w tym obszarze jest masakryczna – można o tym przeczytać w artykule Super Expresu:

Rak piersi apelW Liberii kobiety leczą raka piersi ziołami i medycyną chińską. Do lekarza udają się dopiero, kiedy choroba osiąga zaawansowane stadium. Ich piersi dosłownie się rozpadają. Nie ratuje ich nawet mastektomia. Tam kobiety nie potrafią przeprowadzić samobadania, ani nie prowadzą żadnej profilaktyki raka piersi. Polka, Daria Mejnartowicz zamierza to zmienić. Już 27 listopada wybiera się w podroż filantropijną do Liberii, gdzie chce edukować tamtejsze społeczeństwo w kwestii nowotworu piersi. Jednak, aby akcja została przeprowadzona skutecznie, potrzebuje pomocy każdego z nas.

O akcji Darii poczytać można także w artykule Wysokich Obcasów z 28 września (poniżej).

Wpłaty można przekazać do 26 listopada 2019 roku za pośrednictwem:

   → serwisu pomagam.pl/rakpiersiliberia
   → lub bezpośrednio na konto Fundacji Multis Multum, która przekaże Darii 100% uzbieranych środków:
08 1140 1977 0000 5577 8000 1001 (tytuł: Liberia).

Istnieje też możliwość zakupu i przekazania pomocy, których potrzebuje Daria bezpośrednio na jej ręce.
Więcej informacji i kontakt: Daria Mejnartowicz – FB, Messenger, LinkedIn, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

WO 09.2019