Zuzanna Celmer nie żyje

Celmer Zuzanna 300 168

1 marca 2020 roku zmarła nasza wieloletnia Członkini, Przyjaciółka i Przewodniczka – Zuzanna Celmer

Celmer Zuzanna bw1 marca 2020 roku zmarła Zuzanna Celmer – wieloletnia członkini Międzynarodowego Forum Kobiet. Przez wiele lat prowadziła dla nas autorski program „Weekend dla siebie”. W czasie wspólnych wyjazdów tłumaczyła nam zawiłości ludzkiej osobowości i pokazywała, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a w każdym można znaleźć wiele dobrych cech.

WWW Zuzanna 03

Była cenioną terapeutką z zakresu terapii małżeńskiej i rodzinnej i szeroko popularyzowała różnorodne sposoby rozwiązywania konfliktów małżeńskich i rodzinnych przez książki, publikacje, audycje radiowe i telewizyjne. Odbyła wiele różnych szkoleń, a także staże w USA, między innymi u Virginii Satir i w Instytucie Ackermana. Stale podnosiła swoje kwalifikacje i doskonaliła własne umiejętności psychoterapeutyczne. Przez wiele lat brała także udział w szkoleniu terapeutów rodzin i małżeństw oraz psychologów – nie tylko w Polsce, ale także za granicą, między innymi w Rosji.

Jest autorką wielu książek o tematyce małżeńskiej i rodzinnej (Człowiek na całe życie, Oblicza zazdrości, Jak być dorosłym, Czy wiesz kogo kochasz, Zazdrosna miłość, Kiedy miłość przychodzi, W łóżku z teściową i inne), z których część zostało przetłumaczone na języki obce. Od wielu lat współpracowała z różnymi czasopismami, z radiem i telewizją, w której kilkakrotnie prowadziła własne, autorskie programy.

      WWW Zuzanna 01   WWW Zuzanna 02

e tylko osoby z kręgów stricte biznesowych. Są panie zainteresowane np. współpracą w ramach think-tanków, a także rozwiązaniami z zakresu polityki aktywizacjii zatrudniania kobiet. Z biznesu reprezentowany jest głównie sektor szeroko rozumianego IT, a także turystyczny — mówi Ewa Rumińska-Zimny, ekonomistka i prezeska Międzynarodowego Forum Kobiet przy Szkole Głównej Handlowej, współorganizatorka forum.