Sukces jest Kobietą

Rzadko mamy okazję spojrzeć na biznes z perspektywy kobiet i docenić, jak ważną rolę odegrały one w polskiej transformacji i budowie gospodarki rynkowej. Warto włączyć tę perspektywę w działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w Polsce, w tym te, które będą podejmowane w oparciu o fundusze europejskie 2014­-2020 – pisze w posłowiu do książki „Sukces jest Kobietą” prezeska MFK dr Ewa Rumińska­ Zimny.

W sobotę 29 listopada, podczas Andrzejkowego Balu „All That Jazz” odbyła się premiera książki „Sukces jest Kobietą. Piękna twarz biznesu”. To pierwsza tego typu publikacja w Polsce, zawierająca wywiady z kilkudziesięcioma przedsiębiorczymi Polkami.

Twórczynie wydawnictwa PressFactory, które wydało książkę: Anna Chodacka, Aneta Zadroga i Joanna Jałowiec, same od kilku lat udowadniają, że biznes ma kobiecą twarz – twarz sukcesu, marzeń, wytrwałości i kreatywności!

Wywiadów, nie tylko na tematy związane z biznesem, udzieliły m.inn.: Martyna Wojciechowska, Hanna Bakuła, Ewa Wachowicz, Ewa Kasprzyk.

Patronat honorowy nad publikacją objęło Międzynarodowe Forum Kobiet przy SGH.